Huisverbod na mishandeling Goes

Toegevoegd: 29 juli 2010 - 15:45 uur Stuur dit bericht naar een vriendPrint deze pagina


GOES - Een 53-jarige Goesenaar heeft woensdagavond een huisverbod van 10 dagen gekregen voor mishandeling van zijn 52-jarige echtgenote.

De man werd in zijn woning aangehouden. Hij wordt ervan verdacht zijn vrouw met een stoel te hebben geslagen. De vrouw liep daardoor verwondingen op aan haar hoofd. Ze is voor behandeling overgebracht naar de huisartsenpost.

De Goesenaar is na zijn aanhouding in verzekering gesteld in afwachting van verder onderzoek.

 

 

 


Reacties:

Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties.

U mag standaard 300 tekens gebruiken voor uw reactie. Geregistreerde gebruikers hebben 500 tekens tot hun beschikking. Meld u nu gratis aan!

Uw naam:
Uw e-mailadres:
Uw bericht:
Aantal tekens:
0 van 300
Deze reactie insturen!

Reacties op dit artikel (0):


Weer & Verkeer

Actuele verkeersinformatie (15:34 uur)

Er zijn 6 meldingen, waarvan 4 files (9 km)

Weersvoorspelling morgen
Minimum: 12° Windrichting: WZW
Maximum: 17° Windkracht: 3 bft

Artikelen zoeken

Zoeken!

Contact met de redactie

Heeft u interessante informatie, foto's, video- beelden of nieuwstips? Neem dan contact op met onze redactie!

Telefoon: 0118-714720
Telefax: 0118-714013

E-mail: redactie@hvzeeland.nl

Post: Fagotweg 2J, 4337 RC Middelburg.

Inloggen

E-mailadres:

Wachtwoord:

Aanmelden / Help

Up-2-date

Meld je nu gratis aan voor de nieuwsbrief en de extra edities.

Voeg onze RSS-feed toe aan jouw reader.