Dronken man bekneld bij eenzijdig ongeluk

Toegevoegd: 05 augustus 2007 - 22:55 uur Stuur dit bericht naar een vriendPrint deze pagina


'S-GRAVENPOLDER - Afgelopen nacht is op de Goesestraatweg in ’s Gravenpolder een automobilist van de weg geraakt en tegen een boom tot stilstand gekomen.

De 37-jarige automobilist uit de gemeente Borsele zat met zijn benen bekneld. Hij heeft verwondingen aan hoofd en rug en een hersenschudding opgelopen. Van de man is in het ziekenhuis een bloedproef afgenomen. Zijn rijbewijs is ingenomen.

De auto is zwaar beschadigd.

 

 

FOTO'S

 

 

Reacties:

Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties.

U mag standaard 300 tekens gebruiken voor uw reactie. Geregistreerde gebruikers hebben 500 tekens tot hun beschikking. Meld u nu gratis aan!

Uw naam:
Uw e-mailadres:
Uw bericht:
Aantal tekens:
0 van 300
Deze reactie insturen!

Reacties op dit artikel (0):


Weer & Verkeer

Actuele verkeersinformatie (11:49 uur)

Er zijn 4 meldingen, waarvan 1 file (2 km)

Weersvoorspelling morgen
Minimum: 5° Windrichting: Z
Maximum: 11° Windkracht: 3 bft

Artikelen zoeken

Zoeken!

Contact met de redactie

Heeft u interessante informatie, foto's, video- beelden of nieuwstips? Neem dan contact op met onze redactie!

Telefoon: 0118-714720
Telefax: 0118-714013

E-mail: redactie@hvzeeland.nl

Post: Klarinetweg 37, 4337 RB Middelburg.

Inloggen

E-mailadres:

Wachtwoord:

Aanmelden / Help

Up-2-date

Meld je nu gratis aan voor de nieuwsbrief en de extra edities.

Voeg de RSS-feed toe aan jouw reader.

Volg ons officiële Twitterkanaal!.

Like onze Facebookpagina!.

Shop

Bestel nu preventie- en veiligheids-artikelen via HVZeeland.nl. Klik hier!