Zeer grote uitslaande brand Lewedorp
Toegevoegd: 18-12-2009, 00.17 uur
De video wordt ingeladen...
De brand werd rond 22.55 uur opgemerkt. Toen de brandweer ter plekke kwam, was de schuur, waar onder meer een flinke lading hooi/stro in lag, al niet meer te redden. De schuur, enkele tientallen meters lang, stond van voor tot achter in lichterlaaie. De brandweer zette in op het voorkomen van uitbreiding naar een naastgelegen woning.
Er werden diverse voertuigen uit de regio opgeroepen om het vuur te bestrijden. Naar verloop van tijd dreigde de brand ook een loods te bereiken, maar het inzetten van twee stralen water kon voorkomen dat de loods vlam vatte.
De politie kwam ter plekke om enkele betrokkenen, die flink overstuur waren, te kalmeren. Bij de brand is niemand gewond geraakt. Of er schadelijke stoffen zijn vrijgekomen is nog niet bekend. De brandweer heeft wel metingen gedaan.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |