Middelbrand in pand Middelburg
Toegevoegd: 19-12-2010, 16.27 uur
- Update: 19-12-2010, 20.14 uur
Video Player is loading.
This is a modal window.
The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.
De eerste melding van de binnenbrand kwam rond 15.30 uur binnen. Bij aankomst van de brandweer was er sprake van forse rookontwikkeling. De Middelburgse brandweer zette, mede vanwege het weer en de vermoedelijke aanwezigheid van één of meerdere gasflessen twee bluswagens, een watertankwagen en een ladderwagen in. Er kwamen zeventien brandweerlieden ter plekke.
De watertankwagen wordt momenteel vanwege de sneeuwval direct ingezet om tijdig te kunnen voorzien in voldoende bluswater. Dit omdat de ondergrondse brandkranen nu vaak slecht bereikbaar zijn.
In het pand waren geen mensen aanwezig. Niemand raakte gewond. De brandweer heeft het pand geventileerd. De brand onstond volgens de brandweer in de smeerput van een garage/werkplaats. Branduitbreiding naar de naastgelegen woning is voorkomen.
De brand trok veel bekijks uit de buurt. Het nablussen duurde tot even voor half zes. De werkplaats en inventaris hebben rook- en waterschade opgelopen.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |