Door: Roland de Jong
MIDDELBURG - Zaterdagmiddag rond 16.00 uur is in de Dauwendaelsestraat in Middelburg een 60-jarige vrouw uit die plaats beroofd.De vrouw werd in bovengenoemde straat aangesproken door twee voor haar onbekende jongens. Plots trok één van hen haar handtas van haar schouder.
Hij sprong achterop de fiets van de andere jongen en ze fietsten er snel vandoor in de richting van de Kruitmolenlaan.
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Kloppie (29-8-2011 om 13:33)
Mijn 77-jarige moeder woont 1 straat verder.Ik moet er niet aan denken dat zulke jongens haar zo'n schrik aan zouden jagen.Ik ben benieuwd of er ook een signalement wordt vrijgegeven.Het was die middag juist erg druk in de buurt vanwege de zomermarkt op Rustenburg.Heel veel sterkte voor de mevrouw !
. (28-8-2011 om 23:52)
Probeer mij dan te bestelen op straat in plaats van een 60 jarige vrouw! Wat een paupers..
Eerste |
Vorige |
|
1 |
|
Volgende |
Laatste |