Brandweer takelt mensen uit huis
Toegevoegd: 09-10-2011, 16.13 uur
MIDDELBURG - De Zeeuwse brandweer heeft de afgelopen dagen meerdere mensen uit hun huis getakeld op verzoek van de ambulancedienst.
Vrijdag gebeurde dat om 23.00 uur vanwege een melding van een reanimatie aan de Jupiter in Oostburg. Hier werd de hoogwerker van de brandweer Oostburg ingezet. Diezelfde hoogwerker werd zaterdagochtend rond 09.45 uur opnieuwe ingezet, dit maal in de Schuttershof.
Ook de Stadsgewestelijke brandweer Vlissingen/Middelburg moest bijstand verlenen. Zaterdagochtend gebeurde dat rond 07.00 uur in de Spaarnestraat in Oost-Souburg. Hier werd de Middelburgse ladderwagen ingezet.
Rond 09.55 uur werd opnieuw bijstand gevraagd in Oost-Souburg. Dit keer moest de Vlissingse hoogwerker worden ingezet in de Hunzestraat (foto).
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025