Politie zoekt veroorzaker ongeval
Toegevoegd: 30-04-2012, 17.27 uur
Die nacht rond 00.30 uur fietste een 19-jarige vrouw uit Goes, naast haar zus over de Ossenhoofdstraat, komende uit de richting van de Beestenmarkt. Uit tegenovergestelde richting reed, vanaf de Grote Kade de rode Alfa de Ossenhoofdstraat in, de geslotenverklaring die daar geldt negerend. De 19-jarige vrouw kon niet meer op tijd uitwijken voor de auto en werd frontaal aangereden.
De auto reed na de aanrijding, tegen de richting in, door in de richting van de Beestenmarkt. De vrouw is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Goes. Hier bleek dat haar sleutelbeen gebroken is en haar knie zwaar gekneusd.
De politie is op zoek naar getuigen die de aanrijding hebben gezien of die de rode Alfa die nacht, kort na de aanrijding in de omgeving van de Beestenmarkt hebben zien rijden. Zij worden verzocht zich te melden op het politiebureau of op telefoonnummer 0900-8844.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025