Aanhoudingen bij feest Terneuzen
Toegevoegd: 06-05-2012, 19.46 uur
De politie en beveiligers hielden toezicht nabij een feestzaal waar een feest werd gehouden. Een jonge man van 18 jaar, afkomstig uit Sluiskil, is die nacht aangehouden wegens het beledigen van agenten.
Een 17-jarige jongen uit Terneuzen is eveneens aangehouden wegens belediging van agenten en schopte daarna de gehele ruit van een dienstauto kapot. De 19-jarige broer van de aangehouden jongen gedroeg zich opstandig vanwege de aanhouding en is ook aangehouden.
Een aantal jongeren wilden naar het vernielde politievoertuig lopen waarop zij zijn gesommeerd te vertrekken. Het plein waarop zich 100 tot 150 personen bevonden is hierna door de politie en beveiligers geschoond waarbij de wapenstok is gebruikt. Een aantal aanwezigen, waaronder een beveiliger die in gevecht was met een feestganger, zijn gebeten door een diensthond.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

04 mei 2025