Dief aangehouden dankzij camerabeelden
Toegevoegd: 28-05-2012, 18.12 uur
Een stel was naar het zwembad gekomen en had zich omgekleed. Toen zij in het zwembad kwamen, bedachten zij ineens dat ze hun portemonnee nog in het kleedhokje hadden laten liggen. Ze zijn direct teruggegaan, maar de portemonnee was al weg. De man is toen naar de balie gelopen en daar bleek dat de dief op de camerabeelden stond. Direct werd door de medewerkers van Scheldorado de Zeeuwse politie gebeld.
Die kwamen ter plaatse en stelden een onderzoek in. Naar aanleiding van de camerabeelden is even later een 34-jarige man uit Gent aangehouden. Hij bleek de portemonnee gestolen te hebben en deze in zijn eigen auto gelegd te hebben. Het werd een duur dagje zwembad voor de dief, want na overleg met de officier van justitie bepaalde deze dat de aangehouden verdachte een boete van € 250,- moest betalen.
Ook moest hij de € 15,- die hij uit de portemonnee had weggehaald, terugbetalen. Nadat de Belg dit had gedaan, is hij weer in vrijheid gesteld.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025