Bestuurder spoorloos na ongeval Groede
![](/video/8/6/6/2668.jpg?v=1427065200)
GROEDE - Bij een ongeval tussen Groede en Schoondijke is afgelopen nacht een auto van een dijk geraakt. De hulpdiensten rukten massaal uit maar de bestuurder bleek er vandoor te zijn gegaan.
De melding van het ongeval op de Krabbendijk, in de buurt van de kruising met de Klittenweg, kwam omstreeks 02.10 uur binnen bij de meldkamer. Direct werden een ambulance, meerdere brandweervoertuigen en een traumahelikopter opgeroepen. Toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen troffen zij een zwaar beschadigde auto aan onderaan de dijk. De bestuurder van de auto was er echter vandoor gegaan. De traumahelikopter is niet ter plaatse geweest.
De politie zocht in de buurt met meerdere eenheden. Ook werd een politiehelikopter ingeschakeld om te helpen zoeken. Die cirkelde ongeveer een kwartier boven de locatie en in de buurt van het ongeval. Uiteindelijk is de bestuurder niet aangetroffen.
Een bergingsbedrijf kwam ter plaatse om de zwaar beschadigde auto te takelen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
![Bedrijfsbusje van de dijk bij ongeval Zonnemaire, één gewonde](/video/8/9/6/10698-thumb.jpg?v=1739195796)
10 februari 2025
![Letsel bij incident De Jongestraat Terneuzen](/video/6/9/6/10696-thumb.jpg?v=1739070791)
09 februari 2025
![Uitslaande zolderbrand Middelburg, brandweer redt drie katten](/video/3/9/6/10693-thumb.jpg?v=1738985438)
08 februari 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |