Grote zoekactie bij Ossenisse naar zwemmer
OSSENISSE - De kustwacht, de KNRM-stations van Hansweert en Breskens en de politie hebben vanavond urenlang gezocht naar een mogelijk vermiste zwemmer in de buurt van Ossenisse. Rond 21:00 uur werd de zoekactie gestaakt. Er werd niemand aangetroffen.
Om 17:53 uur kwam een melding binnen van een getuige die een zwemmer in nood dacht te hebben gezien. Toen deze persoon zijn telefoon ging halen en terugkwam bij het water, zag hij niets meer. Vervolgens heeft hij de politie gebeld.
De hulpdiensten hebben drie uur gezocht, maar niets aangetroffen. De politie heeft geïnformeerd bij lokale campings en bij de Belgische collega's. Daar werd niemand vermist. Daarop is besloten de zoekactie te staken.
Rijkswaterstaat en Multraship namen ook deel aan de zoekactie. Ook werd gezocht met een Search And Rescue-helikopter.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
04 februari 2025
03 februari 2025
03 februari 2025
03 februari 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |