Drie gewonden bij ongeluk N59 Bruinisse
Toegevoegd: 21-04-2018, 14.31 uur
BRUINISSE - Op de Grevelingendam (N59) bij de afslag naar Sint Philipsland is vanmiddag een auto over de kop geslagen en een paardentrailer geschaard.
Het ongeval gebeurde rond 12.50 uur. Over de toedracht is nog geen duidelijkheid. Bij het ongeluk waren twee personenauto en een bestelbusje bij betrokken. Achter één van de personenauto zat een paardentrailer.
Voor drie gewonden is een ambulance ter plaatse geweest. Alle slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht. Het letsel van de gewonden is nog niet bekend. De paarden bleven ongedeerd en zijn overgestapt in een andere paardentrailer.
De weg is lange tijd afgesloten geweest voor het verkeer. Een bergingsbedrijf heeft de voertuigen weggesleept.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
Winkelmedewerkers ademen rook in bij brandje Middelburg
04 februari 2025
04 februari 2025
Auto in voortuin Nieuwdorp na aanrijding
03 februari 2025
03 februari 2025
Bewoners via raam naar buiten na uitbreken flinke brand Sas van Gent
03 februari 2025
03 februari 2025
Jaguar belandt in Havenkanaal Wilhelminadorp
03 februari 2025
03 februari 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |