Politieheli zoekt mee na inbraakmelding
Toegevoegd: 04-07-2018, 10.16 uur
RITTHEM - De politiehelikopter is vannacht ingezet nadat een inbraakmelding binnen was gekomen vanaf een bedrijfsterrein in Ritthem.
Volgens de politie werd rond 01.00 uur een inbraakalarm gemeld bij een loods aan de Denemarkenweg. Diverse eenheden gingen op pad en ook de politiehelikopter werd naar Ritthem gestuurd. Politiewoordvoerder Alwin Don: “De helikopter was op dat moment boven Middelburg en kon snel ter plekke zijn dus daarom is deze meegevlogen.”
De politie postte onder meer bij de rotonde Frankrijkweg. De helikopter cirkelde rond tussen Ritthem en Nieuwdorp en een politiehond werd ingezet om te zoeken naar mogelijke inbrekers. Uiteindelijk bleek er echter sprake te zijn van een loze melding.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

18 maart 2025

16 maart 2025

16 maart 2025

16 maart 2025