Reizigers uit gestrande trein Kloetinge gehaald
Toegevoegd: 27-07-2018, 16.50 uur

KLOETINGE - Bij de overweg Oostmolenweg in Kloetinge zijn vanmiddag reizigers uit een gestrande trein gehaald. Vermoedelijk was ook de airco uitgevallen.
De trein staat op het spoor richting Bergen op Zoom. Kort na 16.00 uur zijn ook de hulpdiensten ingeschakeld. De brandweer is met twee wagens ter plaatse en ook de politie en een officier van dienst Geneeskundig (OVD-G) zijn ter plaatse. Datzelfde geldt voor Incidentbestrijding van ProRail.
Wat er nu verder gaat gebeuren is nog niet helemaal duidelijk. Reizigers moeten tussen de stations Kapelle-Biezelinge en Goes rekening houden met vertraging. Er rijden momenteel geen treinen. De vertraging duurt volgens de NS naar verwachting nog tot 17.30 uur.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

12 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025

10 maart 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |