Politie zoekt getuigen van ongeval Zierikzee
Toegevoegd: 22-02-2007, 19.35 uur
ZIERIKZEE - De politie in Zierikzee is op zoek naar getuigen die meer informatie kunnen geven over een aanrijding.
Woensdag omstreeks 17.00 uur stond een lijnbus stil bij de bushalte Grevelingenstraat (tegenover Pontes). Op het moment dat een fietser de bus van achteren passeerde, kwam uit tegenovergestelde richting een auto met hoge snelheid aanrijden.
De fietser kwam hierdoor bijna tegen de bus aan. De auto remde krachtig en kwam hard achteruit rijden waarbij de auto de achterzijde van de bus raakte.
De automobilist schold nog naar de fietser en reed vervolgens weer hard weg. De politie in Zierikzee is met name op zoek naar de fietser, mogelijk kan hij/zij meer informatie verstrekken over de onbekende automobilist.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025