Brand in afzuiging restaurant Breskens zorgt voor veel rookontwikkeling
Toegevoegd: 08-07-2021, 23.54 uur
BRESKENS - De brandweer van Breskens is donderdagavond uitgerukt voor een brand bij een restaurant. In een afzuiginstallatie wat brand ontstaan, met behulp van een hoogwerker kon de brandweer de brand blussen.
Rond 18.10 kreeg de brandweer een melding binnen van een brand bij een restaurant op het Spuiplein in Breskens. Omdat de brand zich concentreerde in de afzuiginstallatie werd er ook een hoogwerker van de post Stampershoek opgeroepen. Door de brand was rondom het gebouw veel rook te zien.
Ter plaatse voerde de brandweer meteen een aanval uit op de brand. Door de samenwerking met de hoogwerker is de brand in het afvoerkanaal afgeblust. Rond 20.00 uur waren de brandweermannen klaar met hun actie en teruggekeerd op de kazerne.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
Winkelmedewerkers ademen rook in bij brandje Middelburg
04 februari 2025
04 februari 2025
Auto in voortuin Nieuwdorp na aanrijding
03 februari 2025
03 februari 2025
Bewoners via raam naar buiten na uitbreken flinke brand Sas van Gent
03 februari 2025
03 februari 2025
Jaguar belandt in Havenkanaal Wilhelminadorp
03 februari 2025
03 februari 2025