Gewonde ongeval Axel is voetballer KV Mechelen
AXEL - De 23-jarige man die vanochtend gewond raakte bij het fatale ongeval op de Langeweg (N258) bij Axel is een speler van de Belgische voetbalclub KV Mechelen. Dat meldden verschillende Belgische media naar aanleiding van een bericht op de website van de voetbalclub.
Op de site van KV Mechelen is te lezen dat speler Rick van Drongelen onderweg was naar de training toen hij vanochtend betrokken raakte bij een dodelijk ongeval. "Rick zelf is naar het ziekenhuis overgebracht. Zijn verwondingen lijken op het eerste gezicht mee te vallen, maar verder medisch onderzoek moet duidelijkheid brengen", aldus de club.
Onder meer volgens de Belgische krant Het Laatste Nieuws (HLN) meldt dat Van Drongelen betrokken was bij het ongeval in Axel. De andere bij het ongeval betrokken automobilist is een 18-jarige Hulstenaar. Hij overleefde de klap van de aanrijding niet en overleed ter plekke. Na de botsing werd de Langeweg ter plekke afgesloten voor sporenonderzoek. Volgens de provincie Zeeland is de N258 rond 13.55 uur weer vrijgegeven voor het verkeer.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
04 februari 2025
03 februari 2025
03 februari 2025
03 februari 2025