Hulpdiensten ingezet voor onwelwording bij strandpaviljoen
Toegevoegd: 17-06-2022, 21.42 uur
NOORDWELLE - De brandweer en ambulancedienst zijn vrijdag uitgerukt voor een onwelwording bij Noordwelle. De strandjeep van de brandweer kwam ter plaatse om assistentie te verlenen.
De brandweer van Burgh-Haamstede werd aan het eind van de middag om hulp gevraagd omdat de onwelwording op het strand bij Noordwelle was gebeurd. Met behulp van de strandjeep reden de brandweerlieden samen met het ambulancepersoneel naar de plaats van het incident ter hoogte van strandpaviljoen Corazon.
Daar aangekomen behandelden de hulpdiensten samen met de strandreddingsbrigade van Westerschouwen de patiënt. Uiteindelijk werd het slachtoffer en het ambulance met strandjeep naar de ambulance gereden waarna vervoer naar het ziekenhuis volgde.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

12 maart 2025

12 maart 2025

10 maart 2025

10 maart 2025