Zwemmer en hond gered uit het water bij Groede
Toegevoegd: 24-08-2022, 21.42 uur
- Update: 25-08-2022, 11.38 uur
GROEDE - Meerdere hulpdiensten hebben vanmiddag gezamenlijk tussen Groede en Nieuwvliet gezocht naar een zwemmer met zijn hond.
De hond was het water van de Westerschelde ingegaan en was gaan zwemmen. Hierop zijn de eigenaar van de hond en twee andere personen het water ingegaan om de hond te proberen te vangen. Na enige tijd dropen twee zwemmers af. Het baasje bleef echter achter zijn hond aanzwemmen.
Hierop zijn de vrijwilligers van het KNRM-station Cadzand en de strandwacht van gemeente Sluis samen met Rijkswaterstaat een zoektocht gestart. Toen de reddingboot Winifred Lucy Verkade-Clark ter plekke kwam, was het baasje ondertussen al uit het water. De hond echter nog niet. Na enig zoeken werd de hond circa 800 meter van de kust gevonden.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
Winkelmedewerkers ademen rook in bij brandje Middelburg
04 februari 2025
04 februari 2025
Auto in voortuin Nieuwdorp na aanrijding
03 februari 2025
03 februari 2025
Bewoners via raam naar buiten na uitbreken flinke brand Sas van Gent
03 februari 2025
03 februari 2025
Jaguar belandt in Havenkanaal Wilhelminadorp
03 februari 2025
03 februari 2025