Twee auto's beschadigd bij ongeval A58 Rilland
Toegevoegd: 25-01-2023, 13.42 uur
RILLAND – Twee personenauto’s zijn woensdagmorgen beschadigd geraakt bij een ongeval op de A58 bij Rilland. Er raakte niemand gewond.
Het ongeval gebeurde omstreeks 12.10 uur op de rijbaan richting Vlissingen ter hoogte van Rilland. Door onbekende oorzaak was er een personenauto achterop een andere auto gereden. De hulpdiensten werden gebeld met behulp van een E-Call ( Emergency Call), een systeem dat automatisch 112 belt bij een ongeval.
De politie en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. Na controle bleek niemand gewond te zijn geraakt. De politie heeft de betrokken partijen geholpen bij het invullen van de schadeformulieren. Bergingsbedrijf Van Egeraat kwam ter plaatse om de auto’s te bergen.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
Winkelmedewerkers ademen rook in bij brandje Middelburg
04 februari 2025
04 februari 2025
Auto in voortuin Nieuwdorp na aanrijding
03 februari 2025
03 februari 2025
Bewoners via raam naar buiten na uitbreken flinke brand Sas van Gent
03 februari 2025
03 februari 2025
Jaguar belandt in Havenkanaal Wilhelminadorp
03 februari 2025
03 februari 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |