Door: Eugène Harthoorn
TERNEUZEN – Bij een botsing tussen een lijnbus en een Audi op de Sloelaan in Terneuzen is maandagmiddag een persoon gewond geraakt. De kruising werd afgezet.
De politie en ambulancedienst werden vanmiddag omstreeks 14.55 uur met spoed opgeroepen voor een ongeval op de kruising met de Zeldenrustlaan. Op de kruising bleken een lijnbus en een personenauto met elkaar in botsing te zijn gekomen.
De opgeroepen ambulancemedewerkers hebben de bestuurder van de Audi medisch onderzocht en vervolgens zonder spoed naar het nabijgelegen ziekenhuis gebracht voor een verdere behandeling.
De politie heeft meerdere getuigen gehoord op straat en in een school die ter hoogte van de kruising staat. Nadat de bus achteruit is gereden kon de auto worden geborgen door een berger van Kuzee. De bus zal ook geborgen gaan worden omdat er rook vanonder het voorcompartiment kwam. Onbekend is of er passagiers aan boord van de bus waren ten tijde van het ongeval.
Scroll naar beneden voor foto's
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Henk (14-1-2025 om 15:29)
Na de herinrichting een paar jaar geleden is het er niet beter op geworden. De kruising is sowieso veel te krap, vooral voor bussen en vrachtwagens. Ook is de kruising onoverzichtelijk. en de Sloelaan is 30 KM/U, terwijl de Zeldenrustlaan 50 KM/U is. Tijdens schooltijden is het er ook nog eens extra druk met fietsers die van alle kanten aan komen rijden. Het verbaasd mij dat er niet al eerder ernstige ongevallen zijn gebeurd.
willem (14-1-2025 om 14:39)
bus was al ver door de bocht, terwijl de audi nog voor de afslag is.... ik neem aan dat de bus al zijn draai aan het maken is dat hij dat af kan maken.
job (14-1-2025 om 12:42)
We hebben hier een wegversmalling.
Er zijn 2 cgauffeurs die het nodig vinden voorrang te nemen daar.
Gamma vlissingen....
Het is wachten l zelvde bericht
Connie (14-1-2025 om 12:22)
Het is een gelijkwaardige kruising. Aangegeven door middel van dubbele dichte lijnen en vertikale strepen. Idd de auto komt van rechts, de bus heeft de hel bocht nodig om daarna de straat recht weer in te rijden. De bus was de bocht al aan het nemen, en op e foto’s zie je de audi previes staan op de strepen. Inzicht is een ruim begrip.( en ja, het is een akelige bovht, en ha, ik rij daar ook met een bus )
Piet Polletiek (14-1-2025 om 11:04)
Dit ongeluk natuurlijk voor een groot deel te wijten aan de manie van de z.g.n. verkeersdeskundigen die zo graag alle straten, bochten en kruisingen zo smal willen maken, dat evoertuigen zich nog amper langs elkaar kunnen bewegen. Daardoor zijn er ook heel veel buitenspiegel aanrijdingen! Heel veel verkeersruzies hebben deze verkeersdeskundigen al veroorzaakt door op versmallingen waar maar 1 voertuig doorheen kan de borden F5 en F6 niet te plaatsen ( Wie heeft er voorrang!) Het wordt tijd dat er meer op Duitse wijze de wegen ingericht gaan worden! De beste (auto/wegen)belasting worden gestraft, terwijl de gene die het minst betalen, te veel voorrechten genieten. Doe dit nu eens beter!!
Kees (14-1-2025 om 10:57)
Gevalletje laagstaande zon. Kijk maar naar het verkeersbord. Grote kans dat de bus tegen de auto is gereden, in plaats van de auto tegen de bus.