Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
25 files van totaal 83 km

Jaguar belandt in Havenkanaal Wilhelminadorp

Toegevoegd: 03-02-2025, 00.58 uur
Foto 22 van 23

Foto's

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
job (3-2-2025 om 10:52)
En nu? Nationale rouwdag?
Adri (3-2-2025 om 08:27)
Ik begrijp niet goed waarom de nieuwprijs van de verongelukte auto vermeld moet worden. Is het ongeluk daardoor erger? Ik neem aan dat iedereen die een auto heeft, een type heeft naar eigen financiƫle draagkracht, zo ook deze eigenaar. Kortom: ook bij "dure" spullen zit een ongeluk in een klein hoekje.
peter (3-2-2025 om 08:20)
Het is weer flink overdreven 110.000 Euro. In geen jaren. Dit is al een hele oude bak. Dik onder de 10 mille. Maar wat mij verbaast is dat het flink geld moet kosten. De Brandweer wilde niet komen? Dat is toch de taak van de brandweer zou je zeggen. Nee joh huur maar een duikbedrijf in. Het is tegenwoordig wat met hulpverleners die niet willen werken of op willen komen dagen. Dat is iets wat ongepast is. Wat hebben we binnenkort? Ambulance medewerkers de zeggen joh wij hebben geen zin, zien geen urgentie. Bel maar een taxibedrijf? Politie die zegt, wij zien de noodzaak niet in om te komen. Zoek maar een ander? Rijkswaterstaat die zegt, wat weg afzetting snelweg. Joh zet het zelf maar af bij een ongeval?
Ad Jonkers (3-2-2025 om 07:12)
Een hele dure wasbeurt......
Cookie-instellingen beheren