Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
Geen files

Bejaarde man gewond bij aanrijding in Terneuzen

Toegevoegd: 24-02-2025, 18.32 uur
De fietser was aangereden door een personenauto.
De fietser was aangereden door een personenauto.
© Foto: Wouter Buijs
Door: Eugène Harthoorn

TERNEUZEN – Een bejaarde man is aan het einde van de middag lichtgewond geraakt bij een aanrijding in Terneuzen. Vervoer naar het ziekenhuis was niet nodig.

De politie en een rapid responder van de ambulancedienst werden omstreeks 16.35 uur opgeroepen voor het ongeval op de voorrangskruising van de Ambachtsstraat en de Mr.F. J. Haarmanweg. Ter plekke bleek dat er een aanrijding had voorgedaan tussen een personenauto en een fietser. Hierbij was de fietser, een oudere man, gewond geraakt aan het aangezicht.

De opgeroepen verpleegkundige van de ambulancedienst heeft de gewonde man ter plekke aan zijn letsel geholpen. De politie heeft verklaringen afgenomen van de betrokken partijen.

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
fietser (24-2-2025 om 18:50)
Fietsers nog altijd in de voorrang daar. Sterkte en beterschap.
Cookie-instellingen beheren