Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
5 files van totaal 14 km

Wielrenner gewond bij aanrijding Wilhelminadorp

Toegevoegd: 15-03-2025, 11.12 uur
De politie en ambulancedienst kwamen ter plekke.
De politie en ambulancedienst kwamen ter plekke.
© Foto: Wilco Roeleven
Door: Eugène Harthoorn

WILHELMINADORP - Een wielrenner is vanmorgen gewond geraakt bij een ongeval in het buitengebied van Wilhelminadorp. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht. 

De politie en ambulancedienst werden omstreeks 10.30 uur met spoed opgeroepen voor een ongeval op de Langeweg. Ter plekke bleek dat er een aanrijding had voorgedaan tussen een automobilist en een wielrenner. Hierbij was de wielrenner gewond geraakt.

De fietser is na een medische check door de ambulancedienst naar het ziekenhuis gebracht.

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Cookie-instellingen beheren