Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
Geen files

Vuur van grote brand Kerkdreef Axel laait weer op

Toegevoegd: 24-03-2025, 07.55 uur
De brandweer heeft zondagavond nageblust.
De brandweer heeft zondagavond nageblust.
© Foto: Brandweer Axel
Door: Roland de Jong

AXEL - De grote brand die zondagmiddag uitbrak in Axel is zondagavond weer opgelaaid. Maandagochtend is de brandweer nogmaals ingezet, dit keer om een controle uit te voeren.

In een woning aan de Kerkdreef brak zondag aan het begin van de middag een uitslaande brand uit. De brandweer schaalde op naar zeer grote brand. Het vuur greep namelijk snel om zich heen en er kwam veel rook vrij. Een bewoner ademde die rook in en liep tevens brandwonden op. Meetploegen constateerden verhoogde waarden bij de Julianastraat en de Willem de Zwijgerlaan, alhoewel deze door de Veiligheidsregio Zeeland (VRZ) niet als 'zorgwekkend' werden bestempeld.

Zondag werd rond 23.10 uur gemeld dat er weer brand woedde in het pand. Volgens de brandweer was het vuur aan de achterzijde van de woning weer aangewakkerd. Een blusvoertuig en een hoogwerker werden ingezet om de brand te bestrijden. Maandagochtend werd de brandweer omstreeks 07.35 uur opnieuw opgeroepen. Dit keer werd de Axelse brandweer ter plekke gevraagd om een nacontrole uit te voeren.

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Walter (24-3-2025 om 13:43)
@nel, in Axel betrof het een woonhuis, hier kan kortsluiting de oorzaak zijn, de brand in Clinge is niet aangestoken volgens de berichtgeving van 12.10uur
Nel (24-3-2025 om 10:54)
Is toch wel opvallend, brand in Axel, Biervliet Clinge?
Cookie-instellingen beheren