Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
Geen files

Man (59) verongelukt bij ongeval Langeweg Hulst

Toegevoegd: 24-03-2025, 12.00 uur
Door: Eugène Harthoorn

HULST - Op de Langeweg (N258) bij Hulst is vanmorgen een 59-jarige man uit Hulst komen te overlijden, heeft de politie zojuist laten weten. De man kwam met zijn auto in botsing met een vrachtwagen.

Het ongeluk gebeurde rond 09.10 uur. Ter hoogte van de Tolweg kwamen een vrachtwagen en een personenauto met elkaar in botsing. De personenauto belandde op zijn kant, de vrachtwagen kwam tot stilstand in de berm. Meerdere ambulanceteams, de brandweer en een traumahelikopter werden opgeroepen om hulp te verlenen. De helikopter is uiteindelijk niet meer ter plekke gekomen.

Eén van de betrokkenen, een 59-jarige man uit Hulst, is ter plaatse overleden, zo heeft de politie bevestigd. Waardoor het ongeval gebeurde, is nog niet duidelijk. Hier wordt nader onderzoek naar gedaan door de Forensische Opsporing van de politie. Hierom is de weg voor nog onbepaalde tijd afgesloten.

De politie deelt mee dat in dit geval ook slachtofferhulp beschikbaar is voor personen die het ongeval hebben zien gebeuren.

Foto's

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Dick (24-3-2025 om 19:53)
Drama weekend. Van afgelopen vrijdag (21-3-2025) tot en met vandaag (24-3-2025) 10 dodelijke ongelukken met in totaal 11 doden.De meesten waren te voorkomen geweest door goed uit te kijken, dit ongeval, oorzaak onbekend, rechte weg, zou zomaar eens echt een tragisch ongeval kunnen zijn geweest.Gezien leeftijd hoort onwelwording tot de mogelijkheden.
Henk (24-3-2025 om 19:29)
@Lie: met deze weg is niets mis, het is het gedrag van de weggebruikers die het gevaarlijk maken. Bovendien is de oorzaak van dit tragische ongeval nog niet bekend, dus je conclusie is sowieso voorbarig.
Lie (24-3-2025 om 18:03)
Heel erg dat op deze weg weer een slachtoffer is gevallen . Ik denk dat er eens gekeken moet worden om deze weg veiliger te maken. Hoeveel slachtoffers moeten er nog vallen op dit stukje weg. Alle betrokkenen veel sterkte.
Christel (24-3-2025 om 13:28)
Heel veel sterkte voor de nabestaanden van de omgekomen automobilist. En ook voor de hulpverleners en de betrokken vrachtwagenchauffeur.
mar (24-3-2025 om 13:16)
Triest, sterkte voor betrokkenen, chauffeur van de vrachtwagen. Familie, vrienden en bekenden van de overledene en alle hulpverlening.
Cookie-instellingen beheren