Campinggaslucht geroken door heel Zeeland, kustwacht doet onderzoek
MIDDELBURG - In meerdere plaatsen binnen en buiten Zeeland wordt momenteel een hinderlijke geur geroken. Volgens Veiligheidsregio Zeeland (VRZ) wordt er momenteel onderzoek gedaan naar de herkomst van deze lucht.
VRZ meldt het volgende: "De meldkamer van de brandweer en milieudienst ontvangen meldingen van stankoverlast in delen van onze regio. De geur doet het meest denken aan campinggas". De klachten van deze stank worden ook in andere regio's gemeld.
Het vermoeden is dat deze overlast van zee afkomstig is. Hierbij speelt de windrichting een rol. De Kustwacht vliegt momenteel boven de ankergebieden bij Scheveningen Ijmuiden rond en voert hier inspecties uit. Er wordt onderzocht of één van de tankschepen wellicht hun tanks aan het ventileren zijn.
De woordvoerder van de VRZ laat weten dat er naar verwachting morgen pas meer informatie beschikbaar is.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

25 maart 2025

24 maart 2025

24 maart 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |