Door: Eugène Harthoorn
SCHORE - De ANWB meldt op X dat de Vlaketunnel waarschijnlijk nog een groot gedeelte van de nacht dichtblijft. Eerder vandaag belandde er een vrachtwagen op de kant.
Diverse hulpdiensten werden om 10.40 uur met spoed opgeroepen voor een verkeersongeval in de tunnel richting Bergen op Zoom. Door nog onbekende oorzaak was een vrachtwagen gekanteld in de tunnel. De bestuurder is medisch nagekeken.
De berging van de vrachtwagen blijkt een ingewikkelde klus te zijn. De vrachtwagen zal (gedeeltelijk) gedemonteerd moeten worden. Daarnaast heeft tunnel ook reparatie nodig voor deze weer veilig gebruikt kan worden. Hierom is de verwachting dat de tunnel nog het grootste gedeelte van de nacht afgesloten zal zijn.
In de loop van de avond is een specialist in verreikers en andere vergelijkbare voertuigen, Techno West Services, opgeroepen om de berger te assisteren bij het verplaatsen van de kraan. Hierdoor was de klus sneller dan aanvankelijk gedacht, klaar.
Zie ook:
Scroll naar beneden voor foto's
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Jaap (4-4-2025 om 12:39)
Het binnenhalen van veel te veel mensen, toeristen en bedrijven de laatste tien jaar is de oorzaak van de overmatige drukte. Politici willen scoren en beweren dat Zeeland ten onder zou gaan zonder het binnenhalen van ellende van buiten de provincie,. Als het aan de Jonge en de Bat ligt, wordt Zeeland net zo’n afvalbak als de Randstad met toenemende overlast. Vooral geen nieuwbouwwijken meer, dan zijn er ook geen nieuwe wegen nodig. Het is een keer genoeg, politici en werkgeversclubs zouden de lat eens minder hoog moeten leggen en hun ambities naar beneden bijstellen, dan nog hoeft er niemand een boterham minder te eten in Zeeland.
Harold (4-4-2025 om 07:55)
Het was ophaaldag bij de veiling van Hoondert, deze kraan is in Kapelle opgehaald en in de tunnel al gecrasht.
Kraan machinist (4-4-2025 om 07:10)
Het is een torenkraan geen vrachtwagen @hvzeeland.
Sterkte voor de chauffeur wat een nachtmerrie
Bas Hopmans (3-4-2025 om 21:50)
Ik staat in de file
Bakker (3-4-2025 om 21:39)
Schandalig dat dit zo lang moet duren..
Mensen roepen al 10 jaar dat er wegen bij moeten in Zeeland .
Veel te druk is het geworden.
Het moet een hele dag duren voordat er een kraan weggehaald kan worden.
Dré (3-4-2025 om 21:34)
Mee eens wat iemand, zegt het was een zooitje.. alles stond vast
Mensen probeerde overal een weg te vinden daar waar het sneller was.
Tevergeefs via fietspaden 1 grote rotzooi.
Wat als er echt de pleuris uitbreekt? … het was bijzonder om te zien hoe mensen handelen als ze in paniek zijn. & Hoe enorm klein het geduld is tegenwoordig.
Eerste |
Vorige |
|
1 |
2 |
|
Volgende |
Laatste |