advertisement
HVZeeland.nl
Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
2 files van totaal 9 km

Doorrijder Middelburg verdacht van poging doodslag

Toegevoegd: 11-04-2025, 13.06 uur
Auto rijdt door tuinen en schept voetganger in Middelburg
Auto rijdt door tuinen en schept voetganger in Middelburg
© Foto: Eugène Harthoorn
Door: Ravi Elshout

MIDDELBURG - De automobilist die woensdagavond in de Rijnstraat in Middelburg een man aanreed, wordt verdacht van poging tot doodslag. De politie gaat uit van een opzettelijke aanrijding en is op zoek naar de bestuurder.

Het slachtoffer, een 51-jarige man, was rond 20.30 uur borden aan het plaatsen voor een evenement toen hij werd aangereden. De auto reed met hoge snelheid tegen het eenrichtingsverkeer in. Nadat de man wat bier op het voertuig had gegooid, reed de bestuurder achteruit op hem in en raakte hem. Ook een hek van een voortuin werd geramd.

Volgens de politie reed de auto daarna opnieuw op het slachtoffer in. De man werd nogmaals geraakt en raakte kort buiten bewustzijn. De auto, vermoedelijk een zwarte Opel Corsa, reed daarna weg richting de Maasstraat. De politie roept getuigen op zich te melden en vraagt mensen met camerabeelden of andere informatie over de auto of de bestuurder contact op te nemen via 0900-8844.

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Mikmak (12-4-2025 om 13:40)
Moet je ook geen bier gooien
Jac (11-4-2025 om 21:30)
Al die deurbel camera's moeten toch iets hebben opgenomen.......
Cookie-instellingen beheren