Door: Ravi Elshout
MIDDELBURG - De politie heeft maandag op Walcheren een voertuig in beslag genomen van een bestuurder die al meermaals was betrapt op het rijden onder invloed.
De politie meldt op Instagram dat de bestuurder ook nu vermoedelijk onder invloed van verdovende middelen. Omdat het niet de eerste keer was dat de bestuurder werd betrapt op dit feit, is het voertuig direct in beslag genomen.
Bergingsbedrijf Kuzee heeft het voertuig getakeld. De verkeersofficier beslist op een later moment wat er met het voertuig gebeurt.
Reageer op dit bericht
Reacties
Nieuwe reactie plaatsen:
Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
de groene (15-4-2025 om 19:50)
Naar de pers is natuurlijk niet erg duurzaam kan beter naar de domeinen gaan waar je van alles kan kopen(op bieden)zodat de auto misschien nog gebruikt gaat worden
job (15-4-2025 om 16:50)
Altijd lachen hier.
De goegemeente reageert.
Doe dit doe dat de een nog harder dan de ander.
Want regels helpen om mensen die niet naar regels luisteren te corrigeren.
Whahahahahagagga
Draaideuroplossers. Werkverschaffers.
Ed (15-4-2025 om 16:08)
@ Sjaak en Michel:
Waarom vernietigen?
Gewoon veilen en opbrengst naar de schatkist.
Kunnen de belastingen misschien eens omlaag.
Sjaak (15-4-2025 om 13:36)
NL is veel te slap in het beleid.
Tweede keer aanhouden is auto naar de sloperij in de pers ermee !
Zo ook met bellende bestuurders, telefoon gelijk de hamer er op zetten.
bram goeree (15-4-2025 om 12:38)
in ieder geval NIET terug geven want dit figuur leert het nooit .dus blijft een gevaar in het verkeer. neem aan dat zijn rijbewijs ook is afgepakt .
Michel (15-4-2025 om 11:58)
De straf later bepalen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kom op zeg. Niet opwachten, auto gelijk naar de schroot, Bestuurder, zijn rijbewijs vernietigen en een flinke hoge boete geven.
Eerste |
Vorige |
|
1 |
|
Volgende |
Laatste |