Traumahelikopter ingezet na ongeluk Borssele
This is a modal window.
BORSSELE - Een traumahelikopter is dinsdagavond bij Heinkenszand geland vanwege een ernstig ongeluk even daarvoor in Borssele. De gewonde is per helikopter naar een ziekenhuis in Rotterdam gebracht.
Het ongeluk gebeurde rond 20.50 uur op de Kaaiweg in Borssele. Meteen na de melding werden al twee ambulanceteams en politiewagens met spoed ter plekke gestuurd. Ook werd al snel het traumateam opgeroepen. Het slachtoffer werd al snel in de ambulance meegenomen en richting Heinkenszand gebracht.
De traumahelikopter landde rond 21.20 uur op een veldje aan het begin van de Drieweg in Heinkenszand, vlakbij de op- en afrit van de A58. Zo'n 25 minuten later steeg de helikopter met patiënt weer op richting het Erasmusziekenhuis in Rotterdam. Details over het ongeval zijn nog niet bekend.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

28 april 2025

27 april 2025

27 april 2025
Reageer op dit bericht
Reacties
Zelf reageren? Lees hier de spelregels.
Eerste | Vorige | 1 | Volgende | Laatste |