Prijzenregen door brandpreventieweek
Toegevoegd: 27-10-2007, 16.58 uur
Een notaris van de Brandwondenstichting had een adres aan de Pilootweg in Stavenisse getrokken als gelukkige winnaar van een prijs van 250 staatsloten. Een delegatie van de brandweer, bestaand uit brandweercommandant Koos de Feijter en preventiemedewerker Arco Kunst en een medewerkster van de brandwondenstichting gingen zaterdagmiddag op pad om de prijs te overhandigen.
De familie Klippel kon laten zien dat zij een werkende rookmelder hadden en kregen daarom de prijs overhandigd. Tijdens de trekking op 5 november zal blijken of er op de loten ook een prijs is gevallen.
Posteractie
Naast deze landelijke actie werd er namens de Veiligheidsregio Zeeland ook een provinciale brandpreventie-actie gehouden. Op scholen in de gehele provincie Zeeland werden posters uitgereikt. Uit de adressen die de poster ook daadwerkelijk hadden opgehangen werd per gemeente een winnaar getrokken.
In de gemeente Tholen was de familie Van Houdt uit Oud-Vossemeer de gelukkige. Twee leden van het gezin zullen binnenkort met een zweefvliegtuig een tochtje maken over de provincie. In de gemeente Veere ging de prijs naar een gezin uit Westkapelle. De Hulster prijs ging naar Samme Doedee uit Ossenisse. De prijs van de gemeente Goes ging naar Stephan en Luc de Lange uit Kattendijke. Familie Hage uit Wemeldinge won de prijs van de gemeente Kapelle.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's
![Flinke schade bij botsing Slotstraat 's-Heer Arendskerke](/video/9/5/5/10559-thumb.jpg?v=1735314120)
27 december 2024
![Auto in sloot Sint Philipsland](/video/8/5/5/10558-thumb.jpg?v=1735299852)
27 december 2024
![Auto botst tegen boom en eindigt in sloot Grijpskerke](/video/7/5/5/10557-thumb.jpg?v=1735213240)
26 december 2024
![Politie doet inval in woning Terneuzen](/video/5/5/5/10555-thumb.jpg?v=1735086939)
25 december 2024