Man gewond bij eenzijdig ongeluk Hulst
Toegevoegd: 24-03-2008, 17.49 uur
De man reed voor een groep auto's met personen erin die terugkwamen van een feest. Hij vertelde te zijn geschrokken van iets dat was overgestoken en hiervan in een slip te zijn geraakt. De auto is tegen een hekwerk tot stilstand gekomen. Dat hek heeft voorkomen dat de auto het water ingereden is.
Behalve de bestuurder zaten er nog vier inzittenden in de auto. Deze bleken allemaal verschrikkelijk geschrokken te zijn en waren naar huis gegaan. De bestuurder is met pijn op zijn borst en pijn in zijn nek overgebracht naar het ziekenhuis.
De man heeft een blaastest afgelegd waaruit bleek dat hij niet gedronken had. Omdat de inzittenden al weg waren hebben de agenten geen gegevens van hen kunnen noteren. De bestuurder moet nog verhoord worden over de toedracht van het ongeluk. Ook de inzittenden moeten nog een verklaring afleggen bij de politie.
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

12 maart 2025

12 maart 2025

10 maart 2025

10 maart 2025