Gewonden bij grote brand Sluiskil
Toegevoegd: 27-05-2008, 23.06 uur

De brand brak rond 22.25 uur uit op de zolderverdieping van een woning aan de Piet Heinstraat. Brandweerploegen uit Terneuzen, Sluiskil, Sas van Gent en Hoek zijn ingezet om de brand te blussen.
Aanvankelijk leek het erop dat de brand meeviel. Een bewoner deed zelf een bluspoging maar die had niet het gewenste effect. De brandweer spreekt van een grote brand.
Twee ambulances werden opgeroepen omdat meerdere personen rook hadden ingeademd. Eén gewonde is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Hoe ernstig zijn letsel is, is niet duidelijk.
De woning heeft door de brand grote schade opgelopen. Naastgelegen huizen hebben tot nu toe alleen rookschade opgelopen. Een exact schadebedrag is nog niet bekend. Volgens de politie is kortsluiting mogelijk de oorzaak van de brand. Nader onderzoek zal moeten uitwijzen wat de exacte oorzaak is.
Scroll naar beneden voor foto's
Locatie op de kaart
Laatste nieuwsvideo's

14 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025

12 maart 2025