advertisement
HVZeeland.nl
Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
40 files van totaal 154 km

Bromfietser onderuit na negeren stopteken Goes

Toegevoegd: 24-11-2024, 17.41 uur
Foto 5 van 5

Foto's

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Wilco de jager (25-11-2024 om 18:21)
Het is zonde voor de jongen en het ergste vind ik deze meedogenloze reacties hier op de mensen van tegenwoordig kennen ook geen medeleven en zijn jullie niet jong geweest wees blij dat die niet hele dagen op de computer zit
Smeerkees (25-11-2024 om 10:37)
Tsja, nader onderzoek zal waarschijnlijk uitlopen op een WOK status zo te zien. Omgeving Kapelle en kleine dorpen mogen ze ook wel eens wat meer controleren, rijden hier als achterlijke op het achterwiel met een rotgang.
WalterG (24-11-2024 om 19:36)
Leuk scheurijzer. Maar waar is de verlichting, kentekenplaat beugel, rode reflector en kentekenplaat? Koplicht? Ziet er uit als NIET bedoeld voor de openbare weg, een cross brommer dus.
VdVonck (24-11-2024 om 17:53)
Net goed!
Cookie-instellingen beheren