HVZeeland.nl
Weerbericht:
Van het westen uit meer bewolking
Verkeersinformatie:
10 files van totaal 39 km

Ongeval met motor op A58 Goes

Toegevoegd: 21-04-2025, 16.50 uur
Foto 3 van 4

Foto's

Reageer op dit bericht

Reacties

Nieuwe reactie plaatsen:

Alle ingestuurde reacties worden voor publicatie door de redactie beoordeeld. De redactie behoudt zich het recht voor om de reactie zonder opgaaf van redenen te weigeren of in te korten. Bij het insturen van een reactie geeft u ons toestemming de ingevoerde persoonsgegevens te verwerken. Lees hier alle regels over het plaatsen van reacties. U mag 750 tekens gebruiken voor uw reactie.

Zelf reageren? Lees hier de spelregels.

Aantal tekens
0 van 750
Ciska (24-4-2025 om 10:02)
Massa surveillance is niet de oplossing al zou Dich Schoof dat graag voor ons land zien. Het OM moet met zwaardere straffen komen en deze ook in politieke neutraliteit toekennen, daar ligt het ware probleem. Nu is het dweilen met de kraan open.
Henk (22-4-2025 om 08:09)
Tip voor de woutekiet vlake camera’s ?
bert (22-4-2025 om 07:31)
Laatst kwam ik nog zo'n rijdende rechter tegen op de A58 bij Leeuwendorp; klein lichtblauw auto'tje, hinderde iedereen express, express super langzaam inhalen en opzij gaan zodat iedereen erachter en naast last van had en met zn groot licht knipperen als je hem wat sneller inhaalde; allemaal dingen die OOK NIET mogen.... Hij zat ook als een super gestressede bejaarde achter zn stuur en ik weet zeker dat het een van de vaste reaguurders was van hier; want normale mensen, die niet overal wat wat van vinden en niet weten waar de klepel hangt doen zulke dingen niet.... Door zit soort idioterie gebeuren er ook ongelukken; tijd dat iemand zn rijbewijs gaat inleveren!
Loes (21-4-2025 om 18:58)
@RIJBEWIJS het is altijd oppassen al heb je voorrang, blijf uitkijken tegenwoordig is men is bang om voorrang te verlenen kruipen graag bij de voorganger in de koffer.
Rijbewijs (21-4-2025 om 17:25)
Wie invoegt moet de ander toch voorlaten? Zo is mij geleerd.
Cookie-instellingen beheren